Pařba na třetí ke stažení

27.05.2013

Aby těch megafilmů nebylo v květnu málo, je tady další obrovský brand, který do kin dokáže přitáhnout milióny diváků. Po Rychle a zběsile 6 se můžeme těšit na 3. díl bláznivé komedie Pařba na třetí!

O čem bude trojka? Vlčí parta se uklidnila, usadila a téměř všem se daří dobře. Tetování a zápisy v policejních rejstřících jsou pryč! Negativní element a magnet na problémy, Leslie Čao, se podle posledních zpráv zabrabral v thajském vězení. Chudák Alan je však nešťastný. Jeho nejmilovanější rodič, táta, mu zemřel. Ihned by jeho smrt vyměnil za matčinu, o čemž se podělí se všemi přítomnými na pohřbu. Vzhledem k tomu, že Alan vysadil prášky na umírnění drzé otevřenosti, není se čemu divit, že se z Alana stala plačící troska.

Takhle to dál nejde a proto se parta sejde, aby Alana vytáhla na nové dobrodružství. Road trip může začít! Co se může zvrtnout? Na scénu přichází mafián, kterému Leslie Čao dluží pořádný balík peněz a myslí si, že právě vlčí parta ví, kde se Čao ukrývá. Vezme si Stu do zástavy a nevrátí ho kamarádům, dokud mu nepřivedou bláznivého Leslieho. Kde vše začalo, tak to tam i skončí. V Las Vegas!

Pařba na třetí online (2:21)

Share
Celé filmy a seriály posíláme na e-mail. Pokud se přihlásíte, pošleme Vám heslo pro přístup do VIP sekce.
Chci se přihlásit!

Tvůj názor